MORA CS 816 MW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1896742/mora-cs-816-mw.jpg

    0

Typ: volně stojící Objem (l): 48 Varné zóny: Hi-Light Počet varných zón - Halogenová zóna: 0 Počet varných zón - HI-Light zóna: 4 Počet varných zón - Indukční plotýnky: žádná indukční zóna Časovač/minutka: nemá časový spinač Gril/infragril: ANO Chladící ve

Recenze MORA CS 816 MW

Pešková Velká spokojenost, vše funguje jak má. Trouba peče skvěle a plotýnky jsou ok. Poměr cena- výkon skvělé. Vřele doporučuji. Jediné co mě chybí, ale není nutností je minutka a displej.

Marielea Nákup ve slevě, služby se zapojením a dodáním nabízené k výrobku byly perfektní. Sporák je v kategorii levnějších vybaven i grilem a ventilátorem, což některé i dražší sporáky nemají...Za výborné také považuji otáčení ovládacích knoflíků oběma směry a ukazatele zbytkového tepla na sporáku. Nespokojená jsem se zavírání spodního úložného prostoru, kde je pouze uprostřed jeden úchyt spodních dvířek, zřejmě z úsporných důvodů, takže při zavírání se dvířka prohýbají. Sporák se mi celkově příliš nelíbí a to proto, že nemá zapuštěné ovládací knoflíky a dvířka trouby nejsou v bílém provedení ( ale to je pouze můj subjektivní a estetický dojem).

Veru Se sporákem jsme spokojeni. Nenašli jsme žádnou chybu. Je krásný a zatím vypadá spolehlivě. Snad dlouho vydrží.

Jiří Pacák Splňuje všechny mé požadavky na tento výrobek, ale je to velmi krátká doba na posouzení. Přesto doufám, že nebude potřeba žádná reklamace.

Jarda Vše OK Nic

+ Přidat hodnocení