Mora KS 956 GI

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741887/mora-ks-956-gi.jpg

    0

MORA KS 956 GI Kombinovaný sporák 344201 Volně stojící sporák Mora MK 57320 GX má ergonomický tvar knoflíků a rukojeť.Trouba je osvětlená a má zadní vertikální odvod par. Typ: volně stojící barevné provedení: imitace nerez Objem (l): 45 Počet varných zón - Plynové hořáky: 4 Časovač/minutka: elektronické hodiny s »

Recenze Mora KS 956 GI

cabka Normální sporák Velký problém u sporáku, vařidlová mřížka je nad hořáky vyvýšená, na okrajích-po obvodu nižší. Hrnce, pokud nejsou opravdu nad středem hořáku, sjíždějí. Už bych si ho nekoupila, je to velmi nebezpečné při vaření.

Sammy kvalitní provedení, spolehlivost. škoda, že ovládací knoflíky mají drážku, která se špatně čistí - je to bolest většiny sporáků, Mora by to mohla vylepšit.

Dana Kombinovaný sporák od MORY jsem již měla,. proto jsem se rozhodla znovu pro tuto značku. U starého spotřebiče jsem neměla bezpečnostní pojistku hořáků, kterou oceňuji . S tímto sporákem jsem zatím spokojena. Přžestože rozměrově má stejné parametry jako předešlý sporák, starší plechy jsou o něco delší - až ke sklu.

+ Přidat hodnocení