Mora KS 952 GW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741830/mora-ks-952-gw.jpg

    0

Základem rodinné pohody je dobré jídlo. A základem dobrého jídla je sporák, se kterým navaříte ty nejlepší pokrmy. Mora KS 952 GW je kombinovaný sporák, který nabízí čtveřici hořáků různé šířky s elektrickým zapalováním – současně můžete tedy vařit až 4 jídla! Pomocnou ruku vám nabídne i multifunkční plynová trouba s objemem 46 litrů, ve které upečete vše, na co si jen vzpomenete. Teplotu lze mechanicky nastavit a díky digitálnímu časovači se už nebudete muset nikdy bát, že pokrm spálíte.

Recenze Mora KS 952 GW

winvista Již třetí sporák v rodině značky Mora a vždy spokojenost!!

Brabi funkce rychlého předehřevu, horký vzduch, integrované zapalování v knoflíkách, minutka pečení, horní mřížka vhodná i pro malé kastrůlky, pěkný vzhled a kvalita. Poměrně složitější nastavení minutky a časovače

Radek Poměr cena výkon je odpovídající, funkce jsou pro moje potřeby více než dostačující. Trouba peče jak má a není ji co vytknout. Ovládání nastavení času, je nelogické, ale po čase si člověk zvykne. Jde jen o to naučit se to nastavit. Mřížka,mi přijde trochu nedomyšlená ve sporáku drží perfektně, ale po strnách jsou otvory větší a mám obavy aby menší hrnce nepropadli, když bych je omylem posunul více k těmto krajům.

Josef jednoduché ovládání, kvalita odpovídá ceně mohlo by být více roštů a plechů

Aboši výkon pečenia je ok. výkon horákov oveľa slabší ako na starom som mal +chýba poklop v základnej výbave

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 97 %

(7 recenzí)