MORA KS 856 MW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1896928/mora-ks-856-mw.jpg

    0

Jste klasik a nedáte dopustit na oheň? Kombinovaný sporák Mora KS 856 MW skvěle doplní jakoukoli kuchyň – včetně těch nejmenších. Neradi čekáte? Šlápněte na plyn! 4 hořáky netřeba rozehřívat. Otočíte knoflíkem, stisknete elektrický zapalovač a můžete vařit. Pozadu nezůstane ani elektrická trouba. Ventilátor zajistí rovnoměrnou distribuci tepla. Gril vykouzlí dokonale propečenou kůžičku. A když vám náhodou něco uteče? Zasáhne pojistka STOP GAS, která zastaví přívod plynu.

Recenze MORA KS 856 MW

Neznámý Zatím ho mám krátce, na zodpovědné hodnocení je příliš brzy.Zdá se vše OK. Nemám vyzkoušeno, žádné "proti" jsem ještě neobjevila.

Jirka z Mostu Peče dobře,zapalovače plynu výborný,zpočátku několik dnů zápach z trouby i když byla dodržena 1 hodina vypálení. Jestli existuje u firmy Mora výstupní kontrola doporučil bych vařidlové mřížky obrátit hlavou vzhůru a položit na rovnou desku,čímž by viděli co posílají do obchodů.Ani jedna není rovná.Na všech mřížkách se nádobí kinklá.Zřejmě ani 190 let firmě nestačilo nato aby dokázali kvalitně vyrobit tak jednoduchou věc.

DK Jednoduché a poměr cena výkon ideální

Tresek Otrokovice 2 typy sporáků Mora jsme měli již v minulosti, takže nákup dalšího byla celkem jasná volba. Přes krátkou dobu používání jsme se sporákem spokojeni. Zatím jsme žádné minusy nenašli.

Brno menší trouba

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85 %

(14 recenzí)