Mora IS 985 MW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2950868/mora-is-985-mw.jpg

    0

Zdokonalte svou kuchyň! Indukční sporák Mora IS 985 MW nabízí elegantní design a řadu skvělých funkcí. 4 indukční varné zóny doplňuje osvětlená multifunkční trouba MF8. Přehledné nastavení umožní digitální časový spínač s hodinami. Energii ušetříte díky ukazateli zbytkového tepla. Funkce Cmax zrychlí předehřev trouby na zvolenou teplotu až o 50 %. Tiché a bezpečné dovírání zajistí dvířka KOMFORT. Speciálnímu program Water System usnadní čištění. Lesk a odolnost sporáku dodává kvalitní smalt.

Recenze Mora IS 985 MW

Alena Splňuje všechny moje požadavky.

Jana Český produkt s jednoduchým ovládání. Měli jsme trochu problém s jističem v paneláku, ale to není problém v troubě. Teď už je vše vyřešeno :-)

Tomas rychlost indukčního vaření - s turbo boost to nemá chybu jednoduché ovládání - otočné knoflíky jako na starém sporáku, žádná dotyková tlačítka trouba peče rovnoměrně a rychle funkce šetrné rozmrazování - za hodinu byla 4 kilová husa krásně rozmrazená 2 velké plechy v ceně vpředu by mohly být větší plotýnky - pánev musím dávat na ty zadní, kde se hůře manipuluje chtělo by to záložní baterii pro hodiny - po výpadku proudu nedrží hodiny a to ani po milisekundovém výpadku, bez nastavených hodin pak nefunguje trouba

+ Přidat hodnocení