Mora ES 100 MW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1895973/mora-es-100-mw.jpg

    0

Elektrická trouba se sporákem Mora ES 100 MW, je tradice oživená lepšími užitými materiály, novější povrchovou úpravou a výrazně většími dvířky oproti starším typům. Vnitřní prostor trouby nabízí 49 litrů místa k pečení a spodní prostor využijete k úschově plechů na cukroví i formy na bábovku. Velký skleněný průzor, výborné osvětlení a skvělý výkon jednotlivých varných plotének 2 x 1 kW a 2 x 1,5 kW, dělají z MW jednoznačnou volbu pro příznivce klasiky. Jednoduchá, výkonná, cenově dostupná Mora.

Recenze Mora ES 100 MW

Jiřka Dovoz včas,přesně ve smluvenou hodinu. Problémy byly se službou zapojení spotřebiče.Byla další den po dodání zboží.A potom nebyl dodržen uvedený a později dohodnutý čas zapojení. Původně byl čas zapojení dohodnut na 8-10 hod,potom telefonicky na 10-12 hodin,a zapojen byl až v odpoledních hodinách ve 14,30hodin. Dále nebyl namontován uváděný dodávaný kabel ke spotřebiči,sporák byl zapojen na můj původní kabel. Jako náhradu mi dal montážní pracovník kus použitého kabelu bez koncovek,uřízlý asi z nějakého spotřebiče k likvidaci.Že má být dodáván nový kabel ke spotřebiči v rámci služby zapojení spotřebiče, jak je uvedeno v nabídce,o tom nic nevěděl.

Brnula spokojenost s elektroinstalací vše zatím vyhovuje

Katie Krásný, jednoduchý, levný. Příkon KW je příliš malý, chápu že to je spořící třída AA, ale tohle je až příliš málo. V troubě se peče všechno dvojnásobně dlouho, plotýnky než uvaří vodu, tak to je 20 minut. Myslím, že je to kontraproduktivní, sice šetří elektřinu, ale tím že to musí běžet o hodinu déle, se stejně ten proud propálí. Blbost výrobce.

zakaznik_abcd Plotynky se rychle zahrivaji. Dlouho udrzuji teplotu i po vypnuti. Vari i na nizky stupen. Jedna plotynka neni vodorovna.

Josef spokojen při zapnutí trouby pořád svít světlo

+ Přidat hodnocení