MORA CS 816 MW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1896742/mora-cs-816-mw.jpg

    0

Vybavujete menší či středně velkou kuchyň? Elektrický sporák MORA CS 816 MW nabízí užitný objem 48 litrů a vaše nároky v mnohém předčí. Voňavé dobroty na sebe nenechají dlouho čekat. Ultrarychlý předehřev na požadovanou teplotu zajistí funkce Cmax. Pak už můžete volit z funkcí, mezi kterými nechybí gril ani rozmrazování. Sklokeramická varná deska snese zatížení až 100 kg, takže neváhejte využít všechny 4 varné Hi-light zóny najednou. Šetřit energii umožní ukazatel zbytkového tepla.

Recenze MORA CS 816 MW

Pešková Velká spokojenost, vše funguje jak má. Trouba peče skvěle a plotýnky jsou ok. Poměr cena- výkon skvělé. Vřele doporučuji. Jediné co mě chybí, ale není nutností je minutka a displej.

Marielea Nákup ve slevě, služby se zapojením a dodáním nabízené k výrobku byly perfektní. Sporák je v kategorii levnějších vybaven i grilem a ventilátorem, což některé i dražší sporáky nemají...Za výborné také považuji otáčení ovládacích knoflíků oběma směry a ukazatele zbytkového tepla na sporáku. Nespokojená jsem se zavírání spodního úložného prostoru, kde je pouze uprostřed jeden úchyt spodních dvířek, zřejmě z úsporných důvodů, takže při zavírání se dvířka prohýbají. Sporák se mi celkově příliš nelíbí a to proto, že nemá zapuštěné ovládací knoflíky a dvířka trouby nejsou v bílém provedení ( ale to je pouze můj subjektivní a estetický dojem).

Veru Se sporákem jsme spokojeni. Nenašli jsme žádnou chybu. Je krásný a zatím vypadá spolehlivě. Snad dlouho vydrží.

Jiří Pacák Splňuje všechny mé požadavky na tento výrobek, ale je to velmi krátká doba na posouzení. Přesto doufám, že nebude potřeba žádná reklamace.

Jarda Vše OK Nic

+ Přidat hodnocení