ELECTROLUX EKI 6770 DOX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1973596/electrolux-eki-6770-dox.jpg

    0
  • https://www.24-elektro.cz/admin/obrazky/foto/stredni/electrolux-eki-6770-dox-doprava-zdarma.jpg

Samočistící super moderní, luxusní elektrický sporák s troubou ELECTROLUX EKI 6770 DOX, vždy září čistotou. Trouba je pyrolytická, což znamená, že ji po vyjmutí pečínky jednoduše uzavřete a spustíte samočištění, které spálí nečistoty na popel. Indukční deska má výkon 1400 - 3600 W a velmi vyspělé ovládání. Design EKI je pokrokový a zapadne i do té nejmodernější kuchyně. Při pečení máte k dispozici všechny funkce, na které jste zvyklí a objem úžasných 70 litrů. Energetická třída spotřebiče A.

Recenze ELECTROLUX EKI 6770 DOX

Jaroslava Šilarová Indukce je úžasná! Měla jsem starý sporák s litinovými plotýnkami a teď si zvykám na nový styl vaření. Na starém sporáku, než se mi rozehřála plotýnka třeba s pánví, stihla jsem nakrájet potřebné suroviny. Nyní si vše krájím dopředu, protože indukce je tak rychlá, že mezitím nic nestíhám. Musela jsem sice vyřadit některé hrnce - zkusila jsem nejdříve koupit indukční podložku (má se dát pod hrnce, které na indukci nejdou), ale nebyla jsem s ní vůbec spokojená. K dostání je jen jeden průměr podložky - 23 cm, takže při použití s menším hrncem je ztráta energie veliká. A hlavně: dlouho vše trvá, než se ohřeje! Takže jsem zvolila momentálně dražší variantu - hrnce, které na indukci nešly, jsem rozdala příbuzným a dokoupila jsem si nové. Zase ušetřím čas a energii, takže se mi to brzy vrátí! Už bych indukci nevyměnila! Všem doporučuji: Kdo můžete, kupte si indukční sporák a budete určitě spokojeni! Nedají se použít všechny hrnce. Chvíli mi potrvá, než si zvyknu na pečení v nové troubě - peče trochu jinak, než stará, vše trvá déle. Až vše vychytám, myslím, že budu spokojená.

Marcela v základní výbavě by mohl být více než jen jeden pekáč.

Lenka jsem se sporákem maximálně spokojená

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen ELECTROLUX EKI 6770 DOX

Filtrovat:

Platební karty: VISA, MAESTRO

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 100 %

(3 recenze)
  • Indukce je úžasná!

  • Měla jsem starý sporák s litinovými plotýnkami a teď si zvykám na nový styl vaření. Na starém sporáku, než se mi rozehřála plotýnka třeba s pánví, stihla jsem nakrájet potřebné suroviny. Nyní si vše krájím dopředu, protože indukce je tak rychlá, že mezitím nic nestíhám.

  • Musela jsem sice vyřadit některé hrnce - zkusila jsem nejdříve koupit indukční podložku (má se dát pod hrnce, které na indukci nejdou), ale nebyla jsem s ní vůbec spokojená. K dostání je jen jeden průměr podložky - 23 cm, takže při použití s menším hrncem je ztráta energie veliká. A hlavně: dlouho vše trvá, než se ohřeje! Takže jsem zvolila momentálně dražší variantu - hrnce, které na indukci nešly, jsem rozdala příbuzným a dokoupila jsem si nové. Zase ušetřím čas a energii, takže se mi to brzy vrátí!