BRANDT KIP710W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337955/brandt-kip710w.jpg

    0

Exklusivní volně stojící sporák KIP710W je vybavený indukční varnou deskou a multifunkční troubou s pyrolytickým čištěním! Ojedinělý model na trhu !!! Indukční varná deska s 4 varnými zónami o průměru 18 cm/2800W. Balíček bezpečnostních prvků obsahuje m.j. dětskou pojistku nebo zabezpečení při přetečení. Multifunkční »

Recenze BRANDT KIP710W

kocicak na jednicku

fivetka Vzhled sporáku super Rychlost vaření a ohřevu super Při pečení se na dlaždičkách za sporákem nesráží pára Celkový dojem - spokojenost Nedá se svařit větší množství mléka bez připálení aniž by se muselo stále míchat - musí se vařit na nízký výkon což trvá značně dlouho Připadá mi zbytečné chlazení trouby po vypnutí

Pavel Černý Tento sporák má vše, co jsem si přál, tedy až na jedno, teleskopický pojezd.To by u této třídy výrobku mohlo být. Vaření na indukci, to je prostě báseň.Skvělé citlivé ovládání desky, rychlost vaření, ovládání výkonu desky atd.atd.Indukce strčí do kapsy vaření na plynu, srovnání se sklokeramikou - nesrovnatelné. Trouba má až na ten pojezd vše, co je třeba.Zahřátí na požadovanou teplotu je překvapivě rychlé. Nevyhovujeme mně ustavení sporáku, který má stavitelné nožičky pouze vepředu. I můj původní 10 let starý sklokeramický sporák BRAVO měl stavitelné všechny.Navíc, pokud máte dlažbu, tak vám zadní nožičky vypadnou.Tenký šroub je zašroubován v tenkém plechu. Při ustavování doporučuji použít nějaké kleště, protože v okolí nožiček je ostrý plech o který se pořežete.Ale v konečném posouzení tohoto sporáku je to prakticky bezpředmětné.

jiřina Po zkušenosti s indukčním vařičem jsme si pořídily nový celý sporák.Naše spokojenost s tímto sporákem je veliká,jelikož rychle vaří,dobře peče a prostor na varné desce je dostatečně veliký.4 varné zony mají přehledné dotykové ovládání.toto platí i na ovladači trouby.Líbí se mi,že na předním panelu je pouze jeden přepinač.Tento sporák bych doporučila všem. Originál manuál neodpovídá českému(výkon varných zon)?

Roman dobrá cena - trouba peče rychle - indukce také - indukce má dotykové ovládání - kvalitně vyrobeno oproti konkurenci - opravdu doporučuji - sporák řadím na špičku v hodnocení s ostatnimi el. sporáky možná zbytečně dlouho běží chladící větrák

+ Přidat hodnocení více...