Bosch HGV745250

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1335601/bosch-hgv745250.jpg

    0

Kombinovaný sporák BOSCH HGV745250. Kombinovaný sporák Bosch HGV 745250 v nerezovém provedení. Termoelektrická pojistka zhasnutí plamene – Plynová varná deska sporáku HGV745250 má termoelektrickou pojistku zhasnutí plamene integrovanou do hořáku. Jakmile z jakýchkoliv důvodů zhasne plamen, přeruší pojistka automaticky »

Recenze Bosch HGV745250

hombre Poměr výkon cena a povedený design, byly parametry, dle kterých jsme si tento sporák vybrali a prozatím jsme nadmíru spokojeni,) Relativně náročná údržba vnitřní trouby, kdy došlo k znečištění povrchu již po prvním pečení, jež se velmi ztěžka čistí.

Tomáš Novotný velmi spokojen

Jiří Janda Pěkný sporák velice povedená veliká trouba.

Mart1na Sporak mi vyhovuje po vsetkych strankach. Velky , uzasne velka rura . Vyborne pecie. Funkcie tiez vyborne, ja som spokojna a kupila by som si ho zas. Malilinke minus ten nerez....

Pavel Trouba peče výborně. Pěkný design. Na sporák nelze vůbec umístit malé hrnce, museli jsme sehnat a dokoupit speciální nástavce. Mřížky jsou oblé a hrnce na nich moc nedrží. Mřížky jsou sice na pohled velmi efektní, ale zcela nepraktické.

+ Přidat hodnocení více...