BEKO CSM 62320 DX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1665368/beko-csm-62320-dx.jpg

    0

Volně stojící sporák BEKO CSM 62320 DX. Volně stojící sporák Beko CSM62320DX v nerezovém provedení. Tento sporák je zařazen do energetické třídy A a lze ho nastavit až na 8 programů. Volně stojící sporák Beko CSM 62320 DX disponuje plynovou varnou deskou se 4 varnými zónami a multifunkční elektrickou troubou. Velkou »

Recenze BEKO CSM 62320 DX

Jana Schubertová Velký prostor trouby, nastavitelné praktické funkce, vzhledově pěkný. Výborný výkon jak hořáků, tak trouby. Uváděné litinové mřížky..? Tenké, nemoderní, ne příliš stabilní, na malém hořáku nutno dokoupit zmenšovací mřížku, jinak malý kastrůlek padá. Tohle bylo pro nás poněkud zklamání, chtěli jsme stabilní masivní litinové mřížky. V ceně zahrnut pouze jeden rošt, dva by byly určitě lepší, když už trouba disponuje funkcí pečení několika jídel zároveň v různých úrovních výšky.

Vlk Co potřebuji, udělá. 0

Eva a Michal Po 30 letech jsem vyměnila stařičkou plynovou Moru za výrobek Beko s 3D výbavou.Komfort se nedá srovnávat.Zvykla jsem si okamžitě ač jsem měla veliké obavy z elektrické trouby. Velice se mi líbí časovač,který lze nastavit i při vaření naplynu například u přesně daného několika hodinového vaření dle receptu.Vynikající je pečení 3 plechů vánočního cukroví.Ač je sporák v nerezu,naproti odrazujících recenzí na nerez výrobky se udržuje velice dobře, umýt a vytřít do sucha nezanechává šmouhy.Veliká trouba.Ve výbavě jsou 2 plechy a vejdou se i ty staré. Snad jen plastové knoflíky. Doufám že se časem nesmyjou značky.

+ Přidat hodnocení