AMICA EE 5172

  • https://image.srovname.cz/cz/500/250020/amica-ee-5172.jpg

    0

Energetická třída: A Celkový příkon kW: 6.6 Displej: bez displeje Ovládání: mechanické-knoflíkové Objem l: 58 Počet programů: 4 Otočný gril: NE Chladící ventilátor: NE Čištění trouby: hladký smalt Typ: volně stojící Příklop: smaltovaný příklop Počet varných zón - Litinové plotýnky: 4 Osvětlení: vnitřní Odkládací »

Recenze AMICA EE 5172

Marie Nová značka, dobrá cena i s grylem. Zatím spokojenost

Lucy Hezký vzhled,rychlý rozehřev plotinek,dobrá cena,doufám,že se bude lépe udržovat trouba vzhledem k novému materiálu vnitřního pokrytí,naprosto dostačující pro nenáročné vaření v malé domácnosti,zatím dobrý! Neustále svítící žarovka v troubě po celou dobu pečení ,domnívám se že je to zbytečně.Jak dlouho asi taková žárovka vydrží?

Lia C. Vynikající poměr kvalita - cena. Výrobek mi plně vyhovuje, překvapila mě značná úspora el. energie oproti původnímu sporáku. Trouba se rychle nahřívá a dobře peče. Také se mi líbí velký prostor trouby a velikost plechů. Zatím plná spokojenost.

Katerina Jsem velmi spokojená s naprostou jednoduchostí výrobku. Dělá přesně to, co jsem po něm chtěla. Nízká cena za základní funkce bez zbytečných příkras, které bych stejně nevyužila. Zatím žádný problém.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95%

(4 recenze)